web builder

Sukcesy


SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017

Opiekun Małgorzata Podlesińska
V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Wesołego Alleluja” organizowany przez SP w Woli Zgłobieńskiej.
Paweł Nagórny- laureat konkursu kl. I
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno- Literacki „ Baśnie – naturalnie!” organizowany przez Zespół Szkół MIKRON w Łodzi
Bartłomiej Bidas – finalista konkursu kl. I

Opiekun Marzanna Bączkowska
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Kewin Wojtas –wyróżnienie kl. V
Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
• IV miejsce dla drużyny : Olga Cichoń kl. IV, Aleksandra Bidas kl. VI, Tomasz Płaza Kl. V, Jakub Wilczewski kl. VI
Udział w Wojewódzkim Konkursie „ Bezpieczeństwo na piątkę” dla drużyny
Natalia Trznadel kl. V, Tomasz Płaza kl. V, Mateusz Rewera KL. V

Opiekun Marta Socha
Ogólnopolski Konkurs plastyczno literacki „Baśnie , naturalnie”
Bartosz Kwiecień – wyróżnienie na etapie szkolnym
Ogólnopolski Konkurs „ Ptaki , cudaki i inne zwierzaki”
Marta Siudak – wyróżnienie kl. IIIa
Patryk Drab –wyróżnienie kl. IIIA

Opiekun Justyna Boś
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER- sesja wiosenna
Kewin Wojtas – laureat I stopnia kl. V
Natalia Trznadel- laureat II stopnia kl. V
Magdalena Zdyb- laureat II stopnia kl. V
Grzegorz Świątański – laureat III stopnia kl. V
Piotr Stasiak- laureat III stopnia kl. VI

Opiekun Joanna Jędrycha
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ KRĄG” ( zakres wiedzy dynastia Piastów)zorganizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie oraz Wydział nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
Natalia Trznadel- wyróżnienie kl. V
Grzegorz Świątański- wyróżnienie kl. V
Maria Wójcik – wyróżnienie kl. V
Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania „ Dąbrowska znana i nieznana”
Grzegorz Świątański- laureat
Konkurs Fotograficzno – literacki „ Pomnik przyrody- świadkowie historii”organizowany przez I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu w ramach XX Międzyszkolnej sesji ekologicznej; „Przyroda moja miłośc”
Aleksandra Stępień – I miejsce kl. IV

Opiekun Alicja Wiśniowska
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „ Bezpiecznie na wsi to podstawa- środki chemiczne to nie zabawa” - Organizator Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego , wsparcia organizacyjnego udziela Państwowa Inspekcja Pracy, Honorowy patronat pełni Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Patronat medialny Dwutygodnik Agro Serwis, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Telewizja Interaktywna Agro News, Magazyn rolniczy Agro Profil, Gospodarz.pl Twój portal rolniczy
Bartłomiej Cichoń – wyróżnienie na szczeblu województwa kl. IIIB
Bartłomiej Cichoń – wyróżnienie na szczeblu rejonu kl. IIIb
Natalia Sygnet – wyróżnienie na szczeblu regionu kl. IIIb
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Baśnie , naturalnie”
Julia Lipiec – wyróżnienie na szczeblu szkolnym

 Opiekun Marzena Świątańska
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego „Memory Master”
Aleksandra Stepień- laureat I stopnia 100 procentowy wynik kl. IV
Małgorzata Banasiak- Laureat II stopnia
Olga Cichoń –laureat III stopnia kl. IV
Julia Lebida- Laureat II stopnia kl. IV
Marta Szczerowoda- laureat III stopnia kl. IV

Opiekun Agnieszka Stasiak-Wiórkiewicz
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z języka polskiego
Aleksandra Stępień - tytuł laureata kl. IV
Konkurs Powiatowy Hufcowy Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej „ Marzenia , te duże i te maleńkie”
Julia Strugała- II miejsce kl. IV
Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Marzenia , Te duże i te maleńkie”
Julia Strugała – I miejsce kl. IV

Opiekun Dorota Kiliańska
Wojewódzki konkurs „Poślizg z alkoholem” „Młodzi przeciwko złu” organizowany przez Świętokrzyski Klub Abstynentów „Raj”
Grzegorz Świątański- II miejsce kl. V

Opiekun Robert Marzec
Mistrzostwa Województwa w Mini Piłce Koszykowej
I miejsce w półfinale ( Staszów),
IV miejsce w finale ( Starachowice),
Jakub Wilczewski, Damian Buczek, Radek Juda, Kamil Smardz, Mateusz Glibowski, Patryk Lipiński, Kamil Gilewski, Dawid Rębacz,, Piotr Stasiak, Tomasz Płaza, Patryk Wojtas.

Opiekun Alicja Wiśniowska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Bawię się w sport” w kategorii Fotografii oddającej idee hasła konkursowego „ Bawię się w sport” zorganizowanego przez Świetokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywnosci Fizycznej- „Dziecięca Piłka Reczna”pod patronatem Marszałka Adama Jarubasa
Dominika CHuchnowska – I miejsce

Opiekun Małgorzata Podlesińska
Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny „ Zbieraj baterie” organizowany przez EZGDK w Baćkowicach
Mikołaj Pędziszewski- III miejsce kl. I
Międzyszkolny konkurs plastyczny „ Kartka Bożonarodzeniowa” organizowany przez SP nr 4w Sandomierzu
Kacper Żarkowski- wyróżnienie kl. I
Hufcowy Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej „ Marzenia te duże i te maleńkie” w Sandomierzu
Kiga Burzańska- I miejsce kl. I
Hufcowy Konkurs Plastyczny „ Marzenia te duże i te maleńkie” w Sandomierzu
Kinga Burzańska – III miejsce kl. I
V Edycja Międzyszkolnego Konkursu „Sandomierszczyzna – Moja mała Ojczyzna”nt: „Wstęgą Wisły Przepasana”
Olaf Wiliński- wyróżnienie w kategorii praca plastyczna kl. I
XIV Przegląd Działalności Artystycznej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza „Najlepiej razem”
Kinga Burzańska- II miejsce w kategorii zespoły kl. I
Oliwia Bańcerowska- II miejsce w kategorii zespoły kl. I
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Przyroda , moja miłość” organizowany przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej w I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu
Lena Orszulak – wyróżnienie kl. I

Opiekun Marta Socha
Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „ Kartka Bożonarodzeniowa”
Karolina Dzieciuch- wyróżnienie kl. IIIa
Dawid Skrok- wyróżnienie kl. IIIa
Bartosz Kwiecień-wyróżnienie kl. IIIa
Mateusz Forc- wyróżnienie kl. IIIa
Powiatowy Turniej Dziecięcej Piłki Ręcznej w ramach realizacji Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa
III miejsce drużynowe, reprezentacja szkoły w turnieju „Dziecięca piłka ręczna”:
Bartłomiej Skubida, Dawid Skrok, Dawid Ziółek, Bartosz Kwiecień, Marcin Adamczyk, Krzysztof Smardz, Nela Piętowska
Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji dziecięcej „Marzenia , te duże i te maleńkie”
• Nela Piętowska- III miejsce
Powiatowy Konkurs plastyczny „ Przyroda , moja miłość” organizowany przez I LO w Sandomierzu
• Bartosz Kwiecień – Wyróżnienie kl. IIIa

Opiekun Alicja Wiśniowska
XIV Międzyszkolny Przegląd Działalności Artystycznej Szkół Podstawowych o puchar Burmistrza Sandomierza „Najlepiej razem”
Klasa III B zespołowo zespół Stokrotki- Gabriela Batugowska, Wiktoria Bucka, Dominika Chuchnowska, Julia Lipiec, Martyna Stec, Natalia Sygnet, Oliwia Wróblewska, Agata Zegarlińska, Wioletta Zegarlińska, Bartłomiej Cichoń w kategorii kl. I- III Taniec—II miejsce
Wyróżnienie – Bartłomiej Cichoń / Zespół „ Ich czworo”- Martyna Stec, Wiktoria Bucka/ w kategorii klasy I- III” zespoły
Wyróżnienie Julia Lipiec w kategorii klasy I- III: śpiew
Wyróżnienie Natalia Sygnet w kategorii klasy I- III: śpiew
Powiatowy turniej „Dziecieca piłka ręczna” w ramach Świetokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktyw ności Fizycznej dziecięca piłka ręczna organizator SCDN, pod patronatem Marszałaka Adama Jarubasa
III miejsce zespołowo dla druzyny kl. III b Bartłomiej Cichoń, Agata Zegarlińska, Kamil Bucki, Kacper Drab, Martyna Stec,
Powiatowy Konkurs Plastyczny organiowanyprzez SP NR 4 w Sandomierzu „ Kartka Bożonarodzeniowa”
Martyna Stec – II miejsce
 Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Przyroda moja miłośc”w ramach XX sesji ekologicznej organizowany przez I LO Collegium Gostomianum
Kamil Bucki- wyróżnienie kl. IIIb

Opiekun Ewa Krzemińska
XIV Międzyszkolny Przegląd Piosenki i tańca Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza miasta Sandomierza
I miejsce w kategorii Spiew zespoły dla zespołu wokalnego z kl. I-VI W skład zespołu wchodzą Julia Strugała, Nikola Polit, Karolina Adamczyk, Marta Szczerowoda, Julia Lebida, Olga Cichoń, Kamila Kula, Patrycja Kwiecień, Karolina Tracz, julia Strugała, Julia Stepień, Piotr Stasiak, Martyna Sadowska, Aleksandra bidas, Mateusz Rewera,
Wyróznienie dla Patrycji Kwiecieńi Piotra Stasiaka w kategorii Śpiew solo kl. IV-VI

Opiekun Robert Marzec
Mistrzostwa powiatu w Piłce koszykowej
I miejsce Jakub Wilczewski, Damian Buczek, Radek Juda, Kamil Smardz, Mateusz Glibowski, Patryk Lipiński, Kamil Gilewski, Dawid Rębacz, Piotr Stasiak, Tomek Płaza, Patryk Wojtas ( Wilczyce)
Mistrzostwa powiatu w Lekkiej Atletyce ( Sandomierz)
Złoty medal kl. V-VI Radek juda, bieg na 600m, Damian Buczek skos wzwyż, sztafeta 4X 200m- Radek Juda, Kamil Smardz, Damian Buczek, Patryk Lipiński
Srebrny medal kat V- VI Jakub Wilczewski- bieg na 60 m, Tomasz Płaza- bieg na 300m

Opiekun Dorota Kiliańska
Etap powiatowy XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i Młodzieży 2016/ 2017 pod hasłem „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni , Pomocni”
Grzegorz Świątański- I miejsce kl. V
Aleksandra Stępień- III miejsce kl. IV

Opiekun Marzanna Kolasińska
Maja Mroczek - wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastycznym "Przyroda, moja miłość" organizowanym przez I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu

Opiekun Barbara Bańkowska
Emilia Winiarska - wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastycznym "Przyroda, moja miłość" organizowanym przez I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu,

I miejsce - grupa pięciolatków z Obrazowa SUPER PRZEDSZKOLAKAMI w powiecie sandomierskim. Konkurs organizowany przez Echo Dnia.

Opiekun Katarzyna Marzec
Mistrzostwa powiatu w Lekkiej Atletyce ( Sandomierz)
Kat. V-VI julia Stąpór w biegu na 600 m -złoty medal
Kat. IV i mł. Julia Strugała- w skoku wzwyż- złoty medal
Kat. Iv i mł. Aleksandra Stępień w biegu na 60m – srebrny medal
Kat. Iv i mł. Marta Szczerowoda, Julia Strugała, Ola Stępieńi Karolina Adamczyk- sztafeta 4x200m- srebrny medal
Kl. V-VI Martyna Partyka- w rzucie piłeczka palantową- brązowy medal
Aleksandra Bidas- w skoku wzwyż- brązowy medal

Opiekun Marzena Bączkowska
Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Rachunku2017”
 w kategorii klas IV
Aleksandra Stępień – II miejsce
Olga Cichoń – III miejsce
W kategorii kl. V
Kewin Wojtas – II miejsce
1. Miedzyszkolny Konkurs Wiedzy Matematyczno- Przyrodniczej uczniów kl. Piątych
Kewin Wojtas- wyróżnienie kl. V

Opiekun Edyta Wałaszczyk
1. XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/ 2017 pod hasłem 25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni
• Krystian Piwnik- II miejsce ( etap powiatowy)
2. Powiatowy Konkurs Plastyczny” Kartka Bożonarodzeniowa”
• Zuzanna Winiarska- I miejsce kl. II
3. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Dzieciecej „Marzenia , te duże i te maleńkie”
• Kaja Rogowska – III miejsce kl. II
• Lena Kwiecień- III miejsce kl. II
4. XIV Miedzyszkolny Przegląd Piosenki i Tańca Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza
• Kaja Rogowska- III miejsce w kategorii spiew
5. Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Marzenia , te duże i te maleńkie”
• Kaja Rogowska- wyróżnienie
• Lena Kwiecień – wyróżnienie
6. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu „Sandomierszczyzna Moja mała Ojczyzna”, „Wstega Wisły Przepasana”
• Lena Kwiecień- wyróżnienie w kategorii „ Fotografia”
• Zuzanna Winiarska - wyróżnienie w kategorii „ Praca plastyczna technika dowolna”
• Krzysztof Wójcik- wyróżnienie w kategorii „ Praca plastyczna technika dowolna”

Opiekun Anna Chuchnowska
Eliminacje gminne w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej
• Julia Stępień- I miejsce kl. VI

Opiekun Marta Socha
Miedzygminny Konkurs Plastyczny „ Chcemy oddychać świeżym powietrzem „ organizowany przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki 
• Karolina Dzieciuch – II miejsce
• Wanessa Święcicka III miejsce

Opiekun Alicja Wiśniowska
Miedzygminny Konkurs W ramach XII Edycji Programu Ekologicznego organizowanego przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki
Szkoła w Obrazowie uplasowała się na 17 pozycji w nagrodę otrzymała tablet uczniowie zostali nagrodzeni za zajecie I i II miejsca w konkursach realizowanych podczas tego programu.
Konkurs Plastyczny „ Chcemy oddychać świeżym powietrzem „
• Dominika Chuchnowska- I miejsce kl. IIIb
• Karolina Dzieciuch – II miejsce kl. IIIa
• Wanessa Święcicka III miejsce z kl. IIIa oraz Gabriela Batugowska z kl. IIIb – III miejsce
Konkurs „ Zbieramy baterie”
• Zuzanna Winiarska- I miejsce kl. II
• Wiktoria Bucka- II miejsce kl. IIIb
• Mikołaj Pędziszewski- III miejsce kl. I
Konkurs wiedzy o PSZOK
• Piotr Stasiak- I miejsce kl. VI
• Martyna Sadowska- II miejsce kl. VI
• Aleksandra Bidas- III miejsce kl. VI
Opiekun Edyta Wałaszczyk
Międzygminny Konkurs Ekologiczny „Zbieramy baterie” organizowany przez EZGDK w Baćkowicach
• Zuzanna Winiarska -I miejsce kl.



SUKCESY UCZNIÓW PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W OBRAZOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017 
Justyna Boś
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER – SESJA WIOSENNA 
Paulina Pirek – kl. II a gimnazjum - LAUREAT III STOPNIA
Katarzyna Drzazga – kl. III a gimnazjum - WYRÓŻNIENIE
VIII KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ OBRAZÓW 2017
Katarzyna Duda kl. II a gimnazjum - III MIEJSCE
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGIELSKIEJ
Aleksandra Rewera kl. III b gimnazjum - II MIEJSCE
Marzena Świątańska
Etap ogólnopolski
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MEMORY MASTER’’
Adrianna Smardz – kl. I c WYRÓŻNIENIE w kat. gimnazjum
Etap wojewódzki
VII ŚWIETOKRZYSKI KONKURS POEZJI ANGIELSKIEJ W KIELCACH
Klaudia Bednarska kl. III a gimnazjum – WYRÓŻNIENIE
Etap międzyszkolny
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGIELSKIEJ W SANDOMIERZU
Klaudia Bednarska kl. III a gimnazjum - WYRÓŻNIENIE  Etap ogólnopolski
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MEMORY MASTER’’
Adrianna Smardz – kl. I c gimnazjum - LAUREAT III STOPNIA
Maja Obrębska kl. II b gimnazjum - WYRÓŻNIENIE
Katarzyna Stefańska
VIII MIĘDZYGMINNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ OBRAZÓW 2017 
Katarzyna Świstak kl. III c - WYRÓŻNIENIE
Wioletta Pietruszka
XIV WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
Aleksandra Rewera kl. III b - FINALISTKA
TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA ORGANIZOWANY W RAMACH XVI EDYCJI „WIOSNY POETYCKIEJ” PRZEZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE COLLEGIUM GOSTOMIANUM
W SANDOMIERZU
Kamila Suska – kl. III a - WYRÓŻNIENIE w kategorii uczniów gimnazjów

Małgorzata Maksim
XIV WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY  
Weronika Zybała kl. III a - LAUREATKA 
Wioletta Świerkula
XIV WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY
Karol Zimnicki kl. III c - FINALISTA
Robert Marzec
Mistrzostwa Powiatu :
PIŁKA KOSZYKOWA - WILCZYCE
II m – Karol Machała, Przemek Lipiński, Bartek Mroczek, Hubert Bidas, Jakub Zioło, Mirosław Lelakowski, Jakub Kołodziej, Kamil Szczudło, Arek Lipiński, Dominik Saja, Karol Smardz
PIŁKA NOŻNA - OBRAZÓW
III m - Przemek Lipiński, Bartek Mroczek, Krzysiek Baran, Damian Forc, Kamil Szczudło, Michał Nowiński, Arek Lipiński, Kamil Dobek, Dominik Saja, Karol Zimnicki i Jakub Sus
 
LEKKOATLETYKA – SANDOMIERZ
100m
I m - Damian Forc
300m
I m - Michał Nowiński - rekord gimnazjum
III m - Kamil Szczudło
1000m
II m - Hubert Bidas
skok w dal
I m - Kamil Dobek
skok wzwyż
I m - Karol Machała
 III m - Paweł Malec
sztafeta 4x100m
I m - Przemek Lipiński, Kamil Szczudło, Michał Nowiński i Arek Lipiński
V MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. PIOTRA NUROWSKIEGO – SANDOMIERZ
I m - w punktacji szkół (razem dz. i chł.)
Indywidualnie
100m
II m - Bartłomiej Trznadlewski
III m - Krzysztof Orawiec
400m
I m - Kamil Dobek
II m - Przemysław Lipiński
1000m
III m - Hubert Bidas
skok wzwyż
I m - Karol Machała
III m - Paweł Malec
pchnięcie kulą
III m - Przemek Lipiński
skok w dal
II m - Kamil Dobek
III m - Norbert Trznadlewski
Katarzyna Marzec
Mistrzostwa Województwa:
DRÓŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - RYTWIANY
II m - Dominika Stąpór, Sara Spiegel, Natalia Burzańska, Marcelina Chmielewska, Patrycja Chuchmała, Ola Czuj, Katarzyna Duda, Katarzyna Śledź.
W klasyfikacji indywidualnej w biegu na 1000m
Dominika Stąpór zajęła VIII miejsce
Sara Spiegel X m.
PÓŁFINAŁ WOJ. W PIŁCE KOSZYKOWEJ - STARACHOWICE
II m - Klaudia Gleń, Karolina Niezgoda, Wiktoria Cichoń, Ola Rewera, Marcelina Chmielewska, Julia Zdyb, Wiktoria Robuta, Jagoda Cichoń
Mistrzostwa Powiatu :
PIŁKA KOSZYKOWA - SANDOMIERZ
Im (I zespół) - Klaudia Gleń, Karolina Niezgoda, Ola Rewera, Wiktoria Cichoń, Marcelina Chmielewska, Paulina Stasiak, Klaudia Polaczek
II m (II zespół) – Natalia Burzańska, Jagoda Cichoń, Wiktoria Robuta, Katarzyna Śledź, Julia Zdyb, Dominika Baumel
LEKKOATLETYKA -SANDOMIERZ
100m
I m - Karolina Niezgoda - rekord gimnazjum
II m - Julita Drobniak
300m
II m. - Paulina Stasiak
600m
I m - Dominika Stąpór
II m - Sara Spiegel
III m - Natalia Burzańska
skok w dal
I m - Klaudia Gleń
skok wzwyż
II m - Julia Zdyb
III m - Marcelina Chmielewska
sztafeta 4x100m
II m - Karolina Niezgoda, Klaudia Gleń , Dominika Stąpór i Julita Drobniak
(I zespół)
III m – Sara Spiegel, Marcelina Chmielewska, Ola Czuj i Katarzyna Śledź (II zespół)
V MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. PIOTRA NUROWSKIEGO – SANDOMIERZ
I m - w punktacji szkół (175 pkt ) – razem dziewczęta i chłopcy
100m
II m - Karolina Niezgoda
III m - Julita Drobniak
400m
II m - Karolina Niezgoda
800m
II m - Natalia Burzańska
III m - Marcelina Chmielewska
skok w dal
I m - Klaudia Gleń
Maria Rewera
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z CHEMII ,,OLIMPUS 2017"
Julia Marzec kl. II b – dyplom laureata m. 2, nagroda książkowa
Diana Kula kl. III c - dyplom laureata m. 4, nagroda książkowa
Paulina Winiarska kl. II a - dyplom laureata m. 7
Weronika Zybała kl. III a - dyplom laureata m. 7
Aleksandra Rewera kl. III b - dyplom laureata m. 8
Julita Drobniak kl. III b - dyplom laureata m. 12
Aleksandra Forc kl. III c - dyplom laureata m. 14
Anna Chuchnowska
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – etap gminny
Julia Marzec kl. II b – I m

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175