SPORT

Mobirise

Sukces naszych uczennic na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce

2 brązowe medale zdobyły obrazowskie lekkoatletki z klasy VIIa podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 18 czerwca w Kielcach.
Karolina Dzieciuch świetnie pobiegła w eliminacjach na 100 m (14,10 s)
i awansowała do ścisłego 8-osobowego finału, gdzie po zaciętej walce wywalczyła brązowy medal (14,36 s). Ponadto Karolina startowała także w skoku w dal i ostatecznie uplasowała się na V miejscu. Także brązowy medal w skoku wzwyż (130 cm) wyskakała sobie dziewczyna ze świetnymi warunkami do tej konkurencji - Marysia Wójtowicz. Dziewczynom należą się duże brawa za udany występ tym bardziej,
że rywalizowały z ósmoklasistkami (kat.kl. VII-VIII).
Brawo, brawo, brawo !!!!!

Na zawodach wystąpiły także: Gabriela Szydłowska, Wanesa Święcicka, Nela Piętowska, Otylia Piotrowska, Natalia Sygnet i Julka Lipiec. Gratulujemy całej ekipie godnego reprezentowania szkoły na arenie wojewódzkiej i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekun: Katarzyna Marzec

Dzień Sportu 2021

W dnia 1 czerwca został zorganizowany w naszej szkole
Dzień Sportu 2021 w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Mobirise
Mobirise

Zajęcia SKS

W zajęciach z programu SKS bierze udział 21 dziewczynek i chłopców z klasy 3 Szkoły Podstawowej w Obrazowie. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w wymiarze 1 godz. Sportem wiodącym jest piłka ręczna, ale na zajęciach ćwiczymy również piłkę nożną, lekkoatletykę oraz unihokej.
Dwa razy w roku dzieci wykonują specjalistyczne testy sprawności fizycznej z siły, szybkości i wytrzymałości biegowej. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczą
w zajęciach, rozwijają swoje cechy motoryczne co uwidacznia się w progresie
wyników przeprowadzanych testów. Tak trzymać!
Robert Marzec

Milena Twarogowska wśród uczestników
Ogólnopolskiego Ulicznego Biegu Niepodległości

11.11.2019 Stalowa Wola

Dnia 11 listopada 2019r. w Stalowej Woli już po raz 27 zorganizowany został Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości. Celem wydarzenia było przede wszystkim uczczenie rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz upowszechnianie sportu wśród dzieci ,młodzieży i dorosłych.
Na starcie biegu stanęło 270 osób w różnym wieku. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III Milena Twarogowska, która na dystansie 400m zajęła V miejsce.
Uczennica z rąk organizatora otrzymała pamiątkowy dyplom.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy Panu Józefowi Twarogowskiemu za wykonanie zdjęć z zawodów lekkoatletycznych. 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Piłkarze ręczni z Obrazowa
w ćwierćfinale wojewódzkim

Reprezentacja piłkarzy ręcznych z SP w Obrazowie brała udział w 16 edycji turnieju „Mała Liga Piłki Ręcznej”, który zorganizowała Fundacja VIVE Kielce Serce Dzieciom.
Turniej rozegrano w 3 kategoriach wiekowych i składał się z kilku etapów. Drużyna z Obrazowa wystąpiła w grupie klas IV-VI.
W I etapie w Czajkowie Południowym chłopcy wygrali 3 mecze (z Sichowem Dużym, Wilczycami i Staszowem), a 2 przegrali (z gospodarzami i Jurkowicami). Pozwoliło to na zajęcie 3 miejsca i awans do ćwierćfinału wojewódzkiego, który odbył się w Busku Zdroju. Tam młodzi piłkarze pokonali drużynę gospodarzy, ale ulegli rywalom z Działoszyc i Chęcin. 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Turniej finałowy odbył się 4 grudnia w Kielcach , na który zaproszono wszystkie drużyny biorące udział w 16 edycji „Małej Ligi Piłki Ręcznej”.
Co ciekawe - zwycięzcą okazała się drużyna SP Działoszyce
(nasz przeciwnik z ćwierćfinału).
Bardzo efektownie wyglądało dekoracja i zakończenie XVI Turnieju MLPR, podczas którego wszyscy zawodnicy i trenerzy otrzymali pamiątkowe dyplomy,
a drużyny z miejsc I-III puchary i nagrody rzeczowe.
Na podkreślenie zasługuje wzorowa organizacja całego turnieju pod przewodnictwem szefowej Fundacji Pani Grażyny Jarosz.

Skład drużyny: D. Ziółek, D. Skrok, B. Skubida, P. Drab, B. Kwiecień, B. Cichoń, K. Bucki, F. Bona, K. Smardz, K. Wójcik, C. Cortese.

Robert Marzec 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Otwarte Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce
oraz Halowe Mistrzostwa "Lekkoatletyka dla każdego"

W piątek, 6 grudnia w niecce lekkoatletycznej Hali Legionów przy ulicy Drogosza w Kielcach odbyły Otwarte Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce oraz Halowe Mistrzostwa "Lekkoatletyka dla każdego". Były to pierwsze zimowe zawody i dodatkowo mikołajkowe, co sprawiło, że rywalizacja miała charakter nieco świąteczny, ale też niewątpliwie sportowy, bo zanotowano wiele wartościowych wyników.

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

W zawodach udział wzięło około 150 młodych sportowców – w tym 9-osobowa ekipa dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Obrazowie. Zmagania zawodników i zawodniczek w ramach programu „ Lekkoatletyka dla każdego”odbywały się w poszczególnych rocznikach (2006 , 2007, 2008 , 2009 i mł.) . 

Świetnie zaprezentowała się:
Gabriela Szydłowska (2007), która w biegu na 300m wywalczyła złoty medal . Karolina Dzieciuch (2007) zdobyła 2 medale: srebrny w biegu na 60m
i brązowy na 300m . Agata Zegarlińska (2008) wybiegała srebro na 300 m. 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Mikołajkowe zawody udanie zakończyła także Oliwia Wróblewska, która w skoku w dal uplasowała się na ostatnim miejscu podium. Tak dobry występ obrazowskich lekkoatletek - wszystkie sprinterki z nowymi rekordami życiowymi - daje nadzieję na niezłe występy wiosną i latem, bo z każdym miesiącem powinno być lepiej. Oby tylko nie zabrakło zapału do systematycznej pracy , bo talentu dziewczynom na pewno nie brakuje.
Na zawodach szkołę godnie reprezentowały także : Nela Piętowska, siostry Maria i Diana Wójtowicz, Natalia Sygnet, Wanesa Święcicka. Gratulacje !!!
K. Marzec 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Chłopców 

     25.10.2019r na Orliku w Obrazowie odbyły się Mistrzostwa Gminy
w Piłce Nożnej Chłopców z rocznika 2007 i mł. ( klasy VI i młodsze).     Reprezentacja SP Obrazów okazała się w tym dniu najlepiej dysponowana.
Chłopcy wygrali wszystkie mecze, zdobyli mistrzowski tytuł i prawo reprezentowania naszej gminy na zawodach rangi powiatowej, które odbędą się na wiosnę.

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Kolejność końcowa :
1. SP Obrazów
2. SP Kleczanów
3. SP Bilcza
4. SP Głazów
Puchary i dyplomy dla 3 najlepszych drużyn ufundowała
Dyrektor SP Obrazów Pani Dorota Kiliańska.

Skład zwycięskiej drużyny : Patryk Drab (król strzelców turnieju), Bartosz Kwiecień, Bartłomiej Skubida, Dawid Zioło, Dawid Skrok, Bartłomiej Cichoń, Kamil Bucki, Krzysztof Smardz , Jakub Baran
i Cristian Cortese.

R. Marzec 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

II. Świętokrzyska Sztafeta Pokoleń

15-osobowa reprezentacja obrazowskich lekkoatletów uczciła 100-lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki startując w Świętokrzyskiej Sztafecie Pokoleń. Zawody odbyły się w niedzielę 29 września
w Kielcach , a udział w nich wzięło ponad 200 osób z całego województwa.
W imprezie startowało kilka pokoleń zawodników - od 4-letnich dzieci po osoby mające około 70 lat. Twarzą tej imprezy była czołowa polska zawodniczka w rzucie młotem Katarzyna Furmanek,
która tym razem pełniła rolę sędziego zawodów. Wszyscy startujący walczyli o jak najlepsze wyniki
w biegach , skokach i rzutach, a w nagrodę każdy otrzymał pamiątkowy medal.
Impreza miała charakter piknikowy, bez ostrej rywalizacji i bardzo przypadła do gustu uczestnikom zawodów. Za pomoc w opiece nad grupą dziękuję Pani Ani Polit - mamie jednej z zawodniczek.

K. Marzec 

Uczniowie klasy I zdobywają pierwsze sukcesy
Weronika Wojtas III miejsce w biegach dziecięco-młodzieżowych
w Obrazowie podczas XX Europejskiego Święta Jabłka

W sobotę, 7 września 2019 r., odbyły się po raz 5. biegi dziecięco-młodzieżowe w Obrazowie z okazji XX Europejskiego Święta Jabłka.
Z klasy I naszej szkoły brali udział: Kamil Sokołowski, Weronika Zybała, Bartłomiej Nagórny, Weronika Wojtas, Anna Młot, Oliwia Zakrzewska, Dominika Krawiec, Emil Stopa.

Sukces osiągnęła Weronika Wojtas zdobywając III miejsce. W nagrodę otrzymała puchar, dyplom i nagrodę rzeczową , które wręczył m. in. Wójt Gminy Obrazów Pan Krzysztof Tworek.

Serdeczne gratulacje dla Weroniki, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wspaniałą rywalizację i godne reprezentowanie naszej szkoły, a przede wszystkim klasy I. 

Sukces Mileny Twarogowskiej w biegach dziecięco-młodzieżowych podczas XX Europejskiego Święta Jabłka

W sobotę , 7 września 2019r,odbyły się biegi dziecięco – młodzieżowe w Obrazowie z okazji XX Europejskiego Święta Jabłka. Sukces osiągnęła Milena Twarogowska zdobywając III miejsce na dystansie 300 metrów w kategorii dziewcząt rocznik 2010/2009 .W nagrodę uczennica otrzymała puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową które wręczył m.in. Wójt Gminy Obrazów Pan Krzysztof Tworek.

Gratulacje dla Mileny oraz dla wszystkich uczniów klasy III biorących udział w biegach za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Wychowawca klasy III Marzanna Kolasińska 

Turniej Sportowy Klas I-III „JA TEŻ POTRAFIĘ”

    Dnia 24 września w związku z Europejskim Tygodniem Sportu, uczniowie klas I-III uczestniczyli
w turnieju sportowym „JA TEŻ POTRAFIĘ”, którego celem było rozwijanie sprawności ruchowej poprzez udział dzieci w konkurencjach sportowych , propagowanie zdrowego stylu życia oraz edukacja poprzez zabawę. Uczniowie zmagali się z różnymi konkurencjami, które zostały przygotowane przez panie Martę Sochę, Barbarę Bańkowską i Marzannę Kolasińską.

Zmagania sportowe wymagały od dzieci nie tylko wysiłku, ale odwagi, zręczności i wytrzymałości. Wszyscy uczniowie chętnie brali udział w zmaganiach sportowych z radosnym okrzykiem na ustach: JA TEŻ POTRAFIĘ!!! 

Europejski Tydzień Sportu
w Publicznej Szkole Podstawowej w Obrazowie

W dniach 23-27.09.2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Tydzień Sportu.
Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej promująca sport i aktywność fizyczną w całej Europie. W obchody ETS wpisują się przedsięwzięcia sportowe o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym.

Celem tej ogólnoeuropejskiej kampanii pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) jest zachęcenie wszystkich,
w tym dzieci i młodzież, do aktywnego trybu życia.
W Polsce Europejski Tydzień Sportu jest obchodzony po raz piąty, a obchody w naszym województwie zainicjowało Kuratorium Oświaty w Kielcach w ramach wspierania sportu w świętokrzyskich szkołach.

Największe atrakcje w naszej szkole odbyły się we wtorek – 24.09.2019r.
Dzień ten obfitował w następujące wydarzenia:

1. Prelekcja nt. zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia dla uczniów z klas O-III, a następnie dla uczniów z klas IV-VIII. Podczas prezentacji wszyscy aktywnie uczestniczyli , chętnie odpowiadali na pytania - przerywniki i wykazali się dużą wiedzą teoretyczną.
2. SPOTKANIE z byłą lekkoatletką, olimpijką z Meksyku - Panią MIROSŁAWĄ SARNĄ, która opowiedziała o początkach swojej kariery, największych sukcesach oraz o wielu wspaniałych chwilach, których doświadczyła będąc reprezentantką Polski.
W trakcie spotkania młodzież miała okazję porozmawiać z mistrzynią o motywacji, cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do sukcesów sportowych.
3. "Rodzinny bieg po zdrowie" , w którym udział wzięła cała społeczność szkolna, a także RODZICE.
Super integracja, piękne emocje, zadowolenie, polecamy się na przyszłość!
4. Konkurs rzutów osobistych do kosza dla RODZICÓW- gratulacje za odwagę !
5. Turniej gier i zabaw ruchowych dla uczniów klas IV-VI .
6. Mecz piłki koszykowej dla uczniów klas VII-VIII oddzielnie w kat. dziewcząt i chłopców

Pamiątkowe dyplomy wręczały : Mirosława Sarna - gość specjalny i Dorota Kiliańska - dyrektor szkoły.

Ponadto w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbyły się :
1. Konkurs plastyczny pn. "Rodzinny bieg po zdrowie"
2.Turniej gier i zabaw ruchowych dla dzieci z klas I-III
3. Konkurs rzutów osobistych do kosza dla uczniów klas IV-VI.
4. Wyjazdowy mecz sparingowy w piłkę ręczną chłopców z klas VI SP Obrazów - SP Dwikozy
Impreza miała bardzo dobry oddźwięk zarówno w szkole , jak i środowisku i na stałe wpisuje się
w plan sportowych działań w naszej placówce.

Dziękujemy WSZYSTKIM za udział i wspaniałą zabawę i do zobaczenia na kolejnej sportowej imprezie :)

V Dziecięco-Młodzieżowe Obrazowskie Biegi Przełajowe

W sumie ponad 160 przedszkolaków, dzieci i młodzieży brało udział w V Dziecięco-Młodzieżowych Obrazowskich Biegach Przełajowych zorganizowanych w pierwszym dniu Wojewódzkiego Święta Jabłkobrania. Zawody odbyły się 7 września w sobotę 2019r, rozegrano je w 5 kategoriach,
a uczestnikom tradycyjnie już dopisała piękna, słoneczna pogoda.
Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale, a zawodnicy, którzy zajęli czołowe miejsca (I-III) dodatkowo zostali uhonorowani dyplomami, pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Obrazowscy lekkoatleci jak zwykle nie zawiedli i w sumie 14 razy stawali na podium.
A oto medaliści w poszczególnych kategoriach:

rocznik 2012-2011(kl. I i II)

I m. - Diana Wójtowicz kl. II
II m.- Emilia Cichoń i Szymon Strugała - kl.II
III m. - Weronika Wojtas - kl.I i Jakub Piętowski kl.II

rocznik 2010-2009 (kl. III i IV)

Im. - Stanisław Piętowski - kl. IV
IIIm. - Milena Twarogowska - kl. III

rocznik 2008-2007 (kl. V i VI)

Im. - Bartosz Kwiecień - kl.VIa
IIm. - Karolina Dzieciuch i Patryk Drab - kl. VIa
IIIm. - Oliwia Wróblewska – kl. VIb

rocznik 2006-2005 (kl. VII i VIII )

Im. - Karolina Adamczyk – kl.VII
IIm.- Tomasz Płaza – kl. VIII
IIIm.- Patryk Wojtas – kl.VIII

Wszystkim uczestnikom i medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W przeprowadzeniu zawodów jak zwykle pomagali wolontariusze, bez których taka impreza nie mogłyby się odbyć. Za poświęcony , sobotni czas w imieniu dzieci podziękowania należą się rodzicom, absolwentom, nauczycielom, uczniom i służbom (opieka medyczna i strażacy).

Katarzyna Marzec

Rok szkolny 2019/2020 

Szkolny festiwal filmów o ochronie środowiska

Mecz ministrantów z Obrazowa w Seminarium Duchownym

W środę 22 maja grupa ministrantów i lektorów z parafii św. Apostołów Piotra i Pawła
w Obrazowie wraz ze swoim duszpasterzem ks. Łukaszem wybrała się z wizytą do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Spotkanie rozpoczęło się na boisku seminaryjnym meczem piłkarskim. Zarówno drużyna seminaryjna, jak i ministranci z Obrazowa prezentowali wspaniałe umiejętności piłkarskie. Mecz zakończył się zwycięsko dla księży kleryków wynikiem 4:3.
Po zakończeniu rozgrywek piłkarskich udaliśmy się na chwilowy odpoczynek.

Uczestniczyliśmy również w Nabożeństwie majowym w kościele seminaryjnym.
We wspólnej modlitwie poleciliśmy Matce Bożej kleryków i wykładowców seminarium
oraz powołania do kapłaństwa i zbliżające się Diecezjalne Dni Młodych w naszym dekanacie.
Po zakończeniu nabożeństwa udaliśmy się na spotkanie przy grillu.
Podczas posiłku mieliśmy okazję porozmawiać z klerykami i ojcem duchownym.

Dziękujemy serdecznie księdzu Rektorowi, księżom klerykom za miłe przyjęcie i wspaniałe spotkanie. Dziękujemy również naszemu opiekunowi ks. Łukaszowi za zorganizowanie wyjazdu. 

Szkolny festiwal filmów o ochronie środowiska


IX Sandomierskie Biegi „ Kwitnących Sadów”

W dniu 11 maja 2019r na bulwarze nadwiślańskim w Sandomierzu odbyły się biegi
dziecięco - młodzieżowe, w których uczestniczyła reprezentacja SP Obrazów.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Milena Twarogowska z klasy II, która zajęła II miejsce
w biegu na 200m, a także Staś Piętowski z klasy III w biegu na 400m zajmując III miejsce.
W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a biegacze z miejsc I-III nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom udanego występu!

W zawodach udział wzięli także: Kacper Rogowski, Kaja Rogowska, Nela Piętowska, Karolina Dzieciuch i Natalia Marzec.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie podczas zawodów: paniom Katarzynie Rogowskiej
i Małgorzacie Piętowskiej oraz panu Józefowi Twarogowskiemu. 

Mobirise

III miejsce dla trzecioklasistów w Turnieju Dziecięcej Piłki Ręcznej!

W czwartek 28 marca 2019 roku uczniowie klasy III PSP w Obrazowie wzięli udział
w Turnieju Półfinałowym Programu Dziecięca Piłka Ręczna 2019, który odbył się
w Hali Widowiskowo- Sportowej MOSIR w Sandomierzu.
Organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i ŚCDN w Kielcach.

Występ naszej drużyny poprzedziły kilku miesięczne przygotowania pod czujnym okiem wychowawczyni pani Małgorzaty Podlesińskiej i nauczyciela wychowania fizycznego
w naszej szkole pana Roberta Marca.

Zespół z Obrazowa pokazał spore umiejętności i zajął III miejsce na tym etapie.
Zawodnicy walczyli z dużym zaangażowaniem i poświęceniem.
Rozgrywkom towarzyszyły nie tylko olbrzymie emocje, ale atmosfera pozytywnej sportowej rywalizacji i duch dobrej zabawy. Organizatorzy pogratulowali uczestnikom turnieju życząc wielu sukcesów, nie tylko sportowych. Nasi uczniowie zapewniają,  że w przyszłości
z przyjemnością będą kontynuować przygodę z piłką ręczną.

                                                                                                                 Gratulujemy sukcesu! 

                  III miejsce drużyny tenisistów z Obrazowa
            podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
                         w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dobrze spisali się sportowcy ze Szkoły Podstawowej w Obrazowie podczas Powiatowych Igrzysk
Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbyły się w Obrazowie.
W rywalizacji chłopców uczestniczyło 13 drużyn chłopców i 8 dziewcząt. Drużyna gospodarzy
w składzie Tomasz Olech i Filip Konefał po zaciętej walce zajęła ostatecznie III miejsce.

                           Organizatorem zawodów był Robert Marzec, a nagrody dla uczestników
                           ufundowała Dyrektor Szkoły Pani Dorota Kiliańska. 
                                                                                                                                                          Gratulujemy! 

Zwycięska drużyna z Obrazowa

W sobotę 23 marca drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Obrazowie reprezentowała Gminę Obrazów na XXIV Halowym Turnieju Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Ekologicznego Związku Gmin Dorzecza Koprzywianki „Bogoria 2019”.

W zawodach brało udział 8 drużyn. Nasi piłkarze spisali się znakomicie zwyciężając w finale
po rzutach karnych ekipę z Ożarowa.

W nagrodę nasi mistrzowie otrzymali 2 puchary: za zwycięstwo , a także ogromny puchar przechodni, którym będziemy cieszyć oczy przez cały rok.

Tytuł najlepszego bramkarza turnieju przypadł także naszemu zawodnikowi Tomkowi Olechowi.                                                                             Brawo!

Skład drużyny: Jakub Sus (kpt), Tomasz Olech, Jakub Wilczewski , Krzysztof Orawiec,
Jakub Tomala, Paweł Malec, Damian Barbach , Szymon Niezgoda i Krystian Dudek
.

       Gratulujemy cennego zwycięstwa naszym piłkarzom pod opieką trenera Roberta Marca !

     Katarzyna Marzec – nauczycielka wychowania fizycznego

ze Szkoły Podstawowej   w Obrazowie –  została uhonorowana

                brązową odznaką „Za Zasługi dla Sportu”    

20 grudnia 2019r. w Filharmonii Kieleckiej odbyło się „Podsumowanie Roku Sportowego 2018”, podczas którego zostali wyróżnieni najlepsi zawodnicy, szkoleniowcy oraz kluby.

 Katarzyna Marzec – nauczycielka wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej  w Obrazowie
– jako jedna z 12 osób w województwie - została uhonorowana brązową odznaką
„Za Zasługi dla Sportu”.   Odznaka ta przyznawana jest przez Ministra Sportu i Turystyki
na wniosek Urzędu Marszałkowskiego trenerom oraz innym osobom wyróżniającym się
szczególną aktywnością  w zakresie sportu, m.in. za wysokie wyniki wychowanków osiągnięte
we współzawodnictwie  w sporcie szkolnym, a także wspieranie sportu.

                                           Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  !


                                                                                                                                                         Dyrektor Szkoły
                                                                                                                                                         Dorota Kiliańska 


Karolina Dzieciuch i Oliwia Wróblewska zdobyły II miejsca
w Zawodach Mikołajkowych w Mielcu


W sobotę 8 grudnia w mieleckiej hali lekkoatletycznej odbyły się Zawody Mikołajkowe dla dzieci z roczników 2004
i młodsze. W zawodach udział wzięło 340 młodych lekkoatletów z klubów i szkół woj. podkarpackiego, a także gościnnie
ze świętokrzyskiego i Małopolski. Dzieci rywalizowały w konkurencjach 60m, 60m ppł, 300m, 600m, skok w dal i skok wzwyż.

Najlepsi w każdym z roczników (2004-2005-2006-2007-2008) otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.
Nasze 2 lekkoatletki zajęły II miejsca: Karolina Dzieciuch w biegu na 600m - 2,12,28min.,
a Oliwia Wróblewska wskoku wzwyż z wynikiem 120cm. Gratulacje!!!

W zawodach udział wzięli także i walczyli o rekordy życiowe : Nela Piętowska, Marysia Wójtowicz, Wiola Zegarlińska
i Bartek Wróblewski
. Wszystkim sportowcom gratulujemy udanego występu!   

 Lekkoatleci naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Halowych Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce

W sobotę 1 grudnia lekkoatleci naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Halowych Mistrzostwach
Województwa w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Kielcach.
Niezawodna Karolina Dzieciuch wywalczyła brązowy medal w biegu na 600m w roczniku 207-2008.
W nagrodę otrzymała dyplom i pamiątkowy medal.
                                                                             Brawo !
Oprócz Karolinki udział w zawodach wzięli : Gabrysia Szydłowska, Agatka Zegarlińska, Nela Piętowska, Marysia Wójtowicz, Ola Nowińska oraz Cristian Cortese. 

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

Lekcja W-F z Anitą Włodarczyk

21 września 2018 r.

Rok szkolny 2018/2019

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175 

Site was created with Mobirise