web creation software

Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018


SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018
Opiekun Barbara Bańkowska

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Przyroda ożywiona i nieożywiona ziemi sandomierskiej” organizowanym przez Collegium Gostomianum w Sandomierzu – Magdalena Kwiatkowska – oddział przedszkolny

Opiekun Marzana Kolasińska

Wyróżnienie w konkursie filmowym „Co to znaczy być Patriotą”- pod patronem wojewody Agaty Wojtyszek
I miejsce w powiecie sandomierskim i II miejsce w województwie w plebiscycie Echa Dnia na „Najsympatyczniejszą klasę pierwszą”
Wyróżnienie dla Mai Mroczek w konkursie plastycznym „Bohaterom Sandomierszczyzny w 100-lecie Odzyskania Niepodległości” w ramach VI edycji konkursu międzyszkolnego „Sandomierszczyzna moja mała Ojczyzna”
Wyróżnienie dla Julii Stępień w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda ożywiona i nieożywiona ziemi sandomierskiej” organizowanym przez Collegium Gostomianum w Sandomierzu
I miejsce w kategorii animacji tanecznej w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Działalności Artystycznej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza „Najlepiej Razem”

Opiekun Małgorzata Podlesińska

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda ożywiona i nieożywiona ziemi sandomierskiej” organizowanym przez Collegium Gostomianum
w Sandomierzu – Bartłomiej Bidas
III miejsce oraz wyróżnienia w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Działalności Artystycznej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza „Najlepiej Razem” –Lena Orszulak, Kinga Burzańska, Oliwia Bańcerowska
Wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ekologicznej organizowanym przez SP4 w Sandomierzu – Oliwia Bańcerowska

Opiekun Edyta Wałaszczyk

Grand Prix w kategorii śpiew w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Działalności Artystycznej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza „Najlepiej Razem”- Kaja Rogowska
I miejsce w kategorii kolas I-III w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ekologicznej – Kaja Rogowska
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda ożywiona i nieożywiona ziemi sandomierskiej”
- Kamila Partyka

Opiekun Marzanna Bączkowska

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Mistrz Rachunku 2018 „
– Gabriela Szydłowska kl. VI a
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno–Przyrodniczym
– Aleksandra Stępień kl. V
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mistrz Sudoku Ziemi Sandomierskiej” oraz wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Mistrz Rachunku 2018”
– Olga Cichoń kl. V
Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie „Kangur Matematyczny” oraz II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mistrz Rachunku 2018 „ – Kewin Wojtas kl. VI;
V miejsce dla drużyny: Olga Cichoń, Aleksandra Bidas, Tomasz Płaza, Jakub Wilczewski w Finale Ogólnopolskiego BRD
I miejsce i udział w Wojewódzkim Finale Olimpiady „Bezpieczeństwo na piątkę” dla drużyny: Olga Cichoń, Aleksandra Stępień, Jakub Jędrycha

Opiekun Agnieszka Stasiak - Wiórkiewicz

I miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie”
- Marta Szczerowoda – kl. V
III miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie”
- Julia Strugała – kl. V
Wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie”
- Marta Szczerowoda kl. V
Wyróżnienie - 8 miejsce w konkursie przedmiotowym PANDA2018 z języka polskiego Aleksandra Stępień kl. V
Wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie”
 – Julia Stępień kl. VII
Laureat – 5 miejsce w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA2018 z języka polskiego – Błażej Szczudło kl. VII

Opiekun Anna Chuchnowska

III miejsce na etapie powiatu w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej
 - Piotr Stasiak kl. VII

Opiekun Joanna Jędrycha

Finalista I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – Natalia Trznadel
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Czytania „Byłam sercem swojej epoki”- Grzegorz Świątański
III m. w eliminacjach chorągwianych oraz II m. w eliminacjach hufcowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”
– Grzegorz Świątański
Tytuł laureata dla drużyny „Detektywi historii” w ogólnopolskim konkursie „Projekt z klasą”
Kwalifikacja do eliminacji powiatowych I Powiatowego Konkursu Ortograficznego – Maria Wójcik

Opiekun Marzena Świątańska

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego „Memory Master”
Klasa IV :
Fabian Bona – Laureat II stopnia
Dawid Skrok – Laureat II stopnia
Dawid Ziółek – Laureat II stopnia
Gabriela Szydłowska – wyróżnienie i Laureat III stopnia
Bartosz Skubia – wyróżnienie
Klasa V:
Aleksandra Stępień – Laureat – wynik 100%
Małgorzata Banasiak – Laureat II stopnia
Julia Lebida – Laureat II stopnia
Olga Cichoń – Laureat III stopnia
Marta Szczerowoda – Laureat III stopnia
Klasa VI:
Grzegorz Świątański – Laureat – wynik 100%
Kewin Wojtas – Laureat II stopnia
Natalia Trznadel – Laureat II stopnia
Magadalena Zdyb – Laureat III stopnia

Opiekun Dorota Kiliańska

Wyróżnienie w etapie okręgowym na szczeblu Województwa Świętokrzyskiego w konkursie SENATU Rzeczypospolitej Polskiej „Orzeł Biały – Nasza Duma”
- Grzegorz Świątański, Bartosz Kwiecień, Dominika Chuchnowska.

Opiekun Robert Marzec

Finał Ogólnopolski Turnieju Piłki Ręcznej „Kocham Ręczną na Orliku” – Kalisz 18- XIV miejsce w Polsce drużyny w składzie: Dawid Ziółek , Dawid Skrok, Bartłomiej Skubida, Bartosz Kwiecień, Patryk Drab, Fabian Bona, Bartłomiej Cichoń i Kamil Cichoń.
1. Finał Wojewódzkiego Turnieju Piłki Ręcznej „Kocham Ręczną na Orliku” – Klimontów
2. Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce :
I miejsce – Tomasz Płaza – w biegu na 300 m
I miejsce – Patryk Wojtas – skok wzwyż
II miejsce – Patryk Wojtas – w biegu na 60 m
III miejsce – Michał Rugieł – w skoku wzwyż
I miejsce SP Obrazów (razem dz. I chł.) w klasyfikacji medalowej
3. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
I miejsce – Patryk Drab w kat. klas IV i mł.
4. Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym
II miejsce ind. – Patryk Drab
III miejsce drużyny w składzie: Patryk Drab, Bartosz Kwiecień, Bartek Skubida, Bartek Cichoń, Fabian Bona i Kamil Bucki.
5. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – Sandomierz
Kat. V-VI
Tomasz Płaza – I miejsce w biegu na 60 m i I miejsce na 300 m
Patryk Wojtas – II miejsce w skoku wzwyż
Michał Rugieł – II miejsce w biegu na 60 m i III miejsce w skoku wzwyż
Kat. IVi mł.
Patryk Drab – I miejsce skok wzwyż
Bartek Cichoń – II miejsce – bieg na 600 m
Dawid Skrok – III miejsce – bieg na 300 m
Bartek Skubida – II miejsce skok wzwyż, II miejsce w skoku w dal
Bartosz Kwiecień – III miejsce – skok wzwyż

Opiekun Sławomira Marzec

1. Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce – Sandomierz
I miejsce – Karolina Dzieciuch – w biegu na 600 m kat. kl. IV i mł.
II miejsce – Agata Zegarlińska – w biegu na 600 m kat. kl. IV i mł.
III miejsce – Gabriela Szydłowska – w rzucie piłeczką palantową
I miejsce SP Obrazów (razem dz. I chł.) w klasyfikacji medalowej
2. Mistrzostwa Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym – Rytwiany (516 pkt)
IV miejsce drużyny w składzie: Gabrysia Szydłowska, Oliwia Wróblewska, Agata Zegarlińska, Wanesa Święcicka, Karolina Dzieciuch, Nela Piętowska i Marysia Wójtowicz.
3. Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych
IX miejsce – Oliwia Wróblewska w biegu na 500 m w kat. klas IV i mł.
4. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych
I miejsce – drużyna SP w składzie: Julia Stąpór, Karolina Adamczyk, Olga Cichoń, Aleksandra Stępień, Nikola Polit i Patrycja Kwiecień
I miejsce – Julia Stąpór – kat. kl. V-VI
II miejsce – Agata Zegarlińska, III miejsce – Karolina Dzieciuch – kat. klas IV i mł.
5. Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym
I miejsce ind. – Gabriela Szydłowska
I miejsce drużyny w składzie: Gabriela Szydłowska, Oliwia Wróblewska, Agata Zegarlińska, Wanesa Święcicka, Karolina Dzieciuch, Nela Piętowska i Marysia Wójtowicz
6. Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym
I miejsce drużyny w składzie: Julia Stąpór, Olga Cichoń, Karolina Adamczyk, Aleksandra Stępień, Julia Strugała, Nikola Polit i Julia Lebida.
II miejsce ind. – Julia Stąpór
7. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – Sandomierz
Kat. V-VI
Julia Stąpór – I miejsce w biegu na 600 m
Kat. IV i mł.
Agata Zegarlińska – I miejsce – skok wzwyż, III miejsce – rzut piłką palantową
Gabriela Szydłowska – I miejsce – rzut piłką palantową, III miejsce – bieg na 60 m
Karolina Dzieciuch – I miejsce – bieg na 600 m, III miejsce – sok w dal
Wanesa Święcicka – I miejsce - bieg na 300 m
Oliwia Wróblewska – II miejsce – skok wzwyż
Maria Wójtowicz – III miejsce – skok wzwyż
Nela Piętowska – III miejsce bieg na 300 m


SUKCESY UCZNIÓW PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W OBRAZOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018

Opiekun Marzena Świątańska

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego „Memory Master”
Klasa II:
Adrianna Smardz – Laureat III stopnia
Damian Barbach – wyróżnienie
Klasa III
Marcelina Chmielewska – Laureat II stopnia
Maja Obrębska – Laureat II stopnia
Paulina Stasiak – Laureat III stopnia
Katarzyna Trznadel – wyróżnienie
III miejsce w powiatowym konkursie „Maths in English is Easy” – Julia Marzec kl. III
 
Opiekun Maria Rewera

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – Julia Marzec
Opiekun Wioletta Pietruszka
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim XVII Wiosna Poetycka – Klaudia Polaczek kl. III b
Wyróżnienie w „Turnieju Jednego Wiersza” – Krzysztof Orawiec kl. II c

Opiekun Marzanna Bączkowska

III miejsce dla drużyny : Julia Zdyb, Jakub Sus, Tomasz Olech w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

Opiekun Magdalena Latała

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego „Memory Master”
Klasa II:
Katarzyna Śledź – Laureat III stopnia
Michał Dudek – wyróżnienie
Klasa III:
Paulina Pirek – Laureat III stopnia

Opiekun Rober Marzec

1. Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – Koprzywnica
II miejsce drużyny w składzie: Michał Nowiński, Jakub Piwowarski, Arek Lipiński, Paweł Malec, Piotr Malec, Jakub Tomala, Paweł Ferens, Szymon Niezgoda
2. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – Obrazów
III miejsce drużyny w składzie: Radosław Juda, Krzysztof Baran, Arkadiusz Lipiński, Jakub Sus, Karol Smardz, Jakub Wilczewski, Michał Nowiński, Jakub Piwowarski, Kamil Cichoń, Dominik Saja, Patryk Rugieł
II miejsce w składzie : Michał Nowiński, Jakub Piwowarski, Arkadiusz Lipiński, Paweł Malec, Piotr Malec, Jakub Tomala, Paweł Ferens, Szymon Niezgoda
3. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – Sandomierz
Krzysztof Orawiec – I miejsce w biegu na 100 m i I miejsce w skoku w dal
Paweł Malec – I miejsce w skoku wzwyż
Michał Nowiński – I miejsce w biegu na 300 m
Jakub Tomala – I miejsce w biegu na 1000 m
Jakub Sus – II miejsce w skoku wzwyż
Radek Juda – II miejsce w biegu na 100 m
Damian Buczek – III miejsce w skoku wzwyż
Szymon Niezgoda – III miejsce w biegu na 300 m
Sztafeta 4x100 m – I miejsce w składzie: Krzysztof Orawiec, Michał Nowiński, Paweł Malec i Kuba Tomala
Sztafeta 4x100 m – II miejsce w składzie: Radek Juda, Kuba Wilczewski, Patryk Lipiński i Damian Buczek.
4. VI Memoriał Lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego – Sandomierz
I miejsce - w punktacji szkół (182,5 pkt) – razem dziewczęta i chłopcy
100m- I miejsce – Michał Nowiński, III miejsce Krzysztof Orawiec
400m – I miejsce – Michał Nowiński
800m – I miejsce – Jakub Tomala
Skok w dal – I miejsce – Krzysztof Orawiec, II miejsce – Damian Buczek
Skok wzwyż – II miejsce – Paweł Malec, III m. Damian Buczek
Pchnięcie kulą – III miejsce – Arkadiusz Lipiński

Opiekun Sławomira Marzec

1. Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce – Kielce
III miejsce – Sara Spiegel w skoku wzwyż
2. Mistrzostwa Województwa Drużynowych Biegach Przełajowych – Rytwian
VI miejsce drużyny – Dominika Stąpór, Sara Spiegel, Marcelina Chmielewska, Aleksandra Czuj, Patrycja Chuchmała, Katarzyna Duda
3. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych – Koprzywnica
I miejsce drużyny w składzie: Sara Spiegel, Dominika Stąpór, Marcelina Chmielewska, Aleksandra Czuj, Patrycja Chuchmała, Katarzyna Trznadel i Katarzyna Duda
Indywidualnie: I miejsce – Sara Spiegel, II miejsce – Dominika Stąpór
4. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – Sandomierz
Sara Spiegel – I miejsce w skoku wzwyż
Julia Pasiek – II miejsce w skoku wzwyż
Patrycja Chuchmała – II miejsce w biegu na 300m
Marcelina Chmielewska – III miejsce w biegu na 600m
Julia Zdyb – II miejsce w soku wzwyż
Sztafeta 4x100m – I miejsce w składzie: Sara Spiegel, Paulina Stasiak, Katarzyna Śledź i Ola Czuj
5. VI Memoriał Lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego – Sandomierz
I miejsce w punktacji szkół ( 182,5 pkt) – razem dziewczęta i chłopcy
100m – II miejsce – Paulina Stasiak
400m – II miejsce – Sara Spiegel, III miejsce Patrycja Chuchmała
800m – II miejsce – Marcelina Chmielewska, III miejsce – Katarzyna Trznadel
Skok w dal - II miejsce – Paulina Stasiak, III miejsce Elżbieta Skowron
Skok wzwyż – I miejsce – Sara Spiegel, II miejsce – Julia Pasiek,
III miejsce Julia Zdyb


Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu
w roku szkolnego 2017/2018

Klasa IV a
Szydłowska Gabriela
Skrok Dawid
Kwiecień Bartosz
Ziółek Dawid
Wódz Gabriela
Piętowska Nela
Skubida Bartłomiej
Piotrowska Otylia
Święcicka Wanesa
Wieczorek Oskar
Mazur Magdalena
Klasa IV b
Bona Fabian
Chuchnowska Dominika
Lipiec Julia
Klasa V
Stępień Aleksandra
Lebida Julia
Szczerowoda Marta
Cichoń Olga
Banasiak Małgorzata
Jędrycha Jakub
Strugała Julia
Adamczyk Karolina
Maciąg Wiktoria
Kula Kamila
Polit Nikola
Klasa VI
Wojtas Kewin
Trznadel Natalia
Świątański Grzegorz
Bysiak Aleksandra
Wójcik Maria
Płaza Tomasz
Wojtas Patryk
Rewera Mateusz
Zdyb Magdalena
Klasa VII
Szczudło Błażej
Lipiński Patryk
Dudek Lucyna
Stasiak Piotr
Wilczewski Jakub
Klasa II a gimnazjum
Burzańska Natalia
Cichoń Jagoda
Orawiec Piotr
Klasa II b gimnazjum
Śledź Katarzyna
Zdyb Julia
Klasa II c gimnazjum
Smardz Adrianna
Barbach Damian
Zimnicka Aleksandra
Klasa III a gimnazjum
Winiarska Paulina
Cieśla Małgorzata
Duda Katarzyna
Czuj Aleksandra
Pirek Paulina
Klasa III b gimnazjum
Marzec Julia
Chmielewska Marcelina
Stasiak Paulina
Trznadel Katarzyna
Obrębska Maja
Polaczek Klaudia
Szczerowoda Julia
Spiegel Sara
Wilińska Emila

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175