site design templates

Najpiękniejszy prezent na Święta! 

Szlachetna Paczka 2018

Nie chodzi o to, aby nam było lepiej, ale abyśmy byli lepsi.
Jaki jest najpiękniejszy prezent na Święta?
Że stajemy się lepsi.
Wtedy nasi bliscy są zachwyceni i im jest lepiej.
Wtedy piękniejsze są Święta.
Wtedy piękniejszy jest cały rok.

Okres przedświąteczny to czas wzmożonej pomocy potrzebującym. Dlatego też uczniowie kl. V wraz z wychowawczynią p. Marzanną Bączkowską oraz rodzicami włączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka.

W pierwszych dniach grudnia uczniowie klasy V zorganizowali zbiórkę żywności pakowanej o długim terminie ważności, ubrań, słodyczy, zabawek. Wszyscy chętnie i z pełnym zaangażowaniem przynosili potrzebne dary, a następnie pakowali wraz z wychowawczynią i rodzicami wszystkie produkty.

Oprócz darów, zorganizowali również zbiórka pieniędzy, która została przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy o jakie prosiła wybrana rodzina.

W dniu 9 grudnia, dzięki ofiarności i bezinteresownej pomocy wielu rodziców, zawieziono dary na miejsce zbiórki w Sandomierzu.

Z relacji pani wolontariuszki, która opiekuje się wybraną przez nas rodziną wynika, iż byli oni bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Świadczy o tym list z podziękowaniami, który dostaliśmy od rodziny za pośrednictwem pani wolontariuszki oraz wykonaną własnoręcznie przez mamę rodziny bombkę choinkową.

Wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli naszą akcję i okazali pomoc dla bardziej potrzebujących, składamy serdeczne podziękowania. Liczymy na was za rok!

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175