„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM” - OGÓLNOPOLSKA AKCJA MASOWEGO CZYTANIA

Wyjazd pierwszoklasistów do Kielc

      W dniu 18 września 2018r. uczniowie klasy I PSP w Obrazowie wzięli udział w XI edycji przedsięwzięcia  edukacyjno-profilaktycznego  „Kochane Pierwszaki”,  zorganizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach.
           
        Spotkanie uczniów klas pierwszych miało na celu zapoznanie ich z najważniejszymi, podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz uświadomienie uczniom zagrożeń i skutków wypadków drogowych. W czasie wspólnej zabawy dzieci pogłębiały wiedzę na temat zagrożeń. Policjanci, strażacy i żołnierze praktycznie uczyli jak zachować się w ruchu drogowym. Dzieci miały możliwość oglądania wozów pożarniczych, policyjnych, wojskowych, pojazdu quad i pokazów motocykli.

          Biskup Pomocniczy Diecezji Kieleckiej M. Florczyk poświęcił dzieciom tornistry              i przybory szkolne oraz pobłogosławił na rozpoczęcie edukacji wczesnoszkolnej.

        Uczniowie otrzymali drobne upominki tj: odblaski, plany lekcji, zeszyty, kredki, zakładki do książek.    Dzieci  miały zapewniony  poczęstunek w  postaci wody mineralnej  i  słodkiej bułeczki.

         Uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią i rodzicami wrócili bardzo szczęśliwi, ponieważ na 90 szkół z terenu województwa świętokrzyskiego udało im się zdobyć 1 z 2 głównych nagród, jaką był wielki pluszowy MIŚ.   Będzie on super  Przytulanką dla wszystkich pierwszoklasistów.
                                                                       DZIĘKUJEMY!!!    

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175 

Built with Mobirise - Read more