free html web templates

Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019


                   Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019 pod opieką następujących nauczycieli:


Konkursy kuratoryjne:
Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu z Geografii – Opiekun Pani Małgorzata Maksim

Nagroda Kuratora Oświaty w Kielcach w konkursie plastycznym „Poślizg z alkoholem 2019” - Opiekun Pani Dorota Kiliańska

Oddział 05 i 06
Opiekun Pani Alicja Wiśniowska:
- I miejsce dla uczennicy w „Konkursie na zbiórkę baterii” w ramach programu „Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady”,
- III miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Obrazowie w XIII edycji międzygminnego programu edukacji ekologicznej zorganizowanego przez EZGDK pn. „Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady”.

Opiekun Pani Marta Socha:
- Wyróżnienie dla uczennicy w konkursie plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch!” organizowanym przez Collegium Gostomianum w Sandomierzu.

Klasy I-III
Opiekun Pani Barbara Bańkowska:
- I miejsce w powiecie sandomierskim w plebiscycie Echa Dnia na „Najsympatyczniejszą klasę pierwszą”,
- II miejsce w IX powiatowym konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje” organizowanym przez KRUS w Sandomierzu,
- III miejsce w konkursie plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch” organizowanym przez I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu,
- tytuł Laureata Ogólnopolsiego Konkursu Olimpusek z matematyki.

Opiekun Pani Marzanna Kolasińska:
- I miejsce w konkursie „Zaprojektuj Niepodległość” zorganizowanym w ramach projektu Wojewody Świętokrzyskiego „Niepodległa Tech – wczoraj, dziś i jutro”,
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Ojczyzno… Matko Moja! – Stanisław Moniuszko Rycerz Niepodległości”,
- I miejsce w międzygminnym konkursie ekologicznym „Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady”,
- III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch”,
- I miejsce w powiatowym konkursie „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”,
- II miejsce w konkursie plastycznym „100 lat Sandomierskiej Policji”,
- II miejsce w biegu na 200 m w IX Sandomierskich Biegach „Kwitnących Sadów”.

Opiekun Pani Małgorzata Podlesińska:
- Tytuł zwycięzcy Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moja bajka z Bratkiem”,
- I miejsce w konkursie plastycznym „Na ochronie środowiska Twoje zdrowie zyska”,
- III miejsce w IX Sandomierskim Biegu „Kwitnących Sadów”,
- III miejsce w konkursie plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch”,
- III miejsce dla drużyny klasy III w Turnieju Półfinałowym Programu Dziecięca Piłka Ręczna.

Klasy IV-VIII i gimnazjum:
Opiekun Pani Anna Chuchnowska:
- Wyróżnienie dla ucznia klasy VII w konkursie recytatorskim XVIII Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum ,
- Tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Czytania „Napoleon polskiej prozy”,
- I miejsce w II Powiatowym Konkursie Ortograficznym pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Opiekun Pani Marzena Świątańska:
- Tytuł Laureata z Języka Angielskiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek”,
- Tytuły Laureatów (12 uczniów) oraz wyróżnienia (2 uczniów) w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego „Memory Master”,
- I miejsce w województwie oraz wyróżnienie publiczności dla ucznia klasy VII w X Świętokrzyskim Konkursie Poezji w Języku Angielskim w Kielcach.

Opiekun Pani Renata Kwiecień:
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Sandomierz królowej Jadwigi”.

Opiekun Pani Katarzyna Stefańska:
- II miejsce oraz wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Poezji w Języku Niemieckim.

Opiekun Pani Marzanna Bączkowska:
- I i II miejsce dla drużyny w powiatowych eliminacjach oraz udział w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju BRD,
- Wyróżnienie dla uczniów w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Opiekun Pani Agnieszka Stasiak- Wiórkiewicz:
- Tytuł laureata oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2018 z języka polskiego,
- Tytuł „Osobowości scenicznej” w powiatowym konkursie recytatorskim „Wiosna Poetycka”,
- Wyróżnienie w powiatowym konkursie poetyckim „Turniej Jednego Wiersza”,
- Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PANDA 2019 z języka polskiego,
- Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Opiekun Pan Wojciech Zawada:
- tytułu laureata dla ucznia klasy VIII w Hetmańskim Konkursie Nauk Społecznych.

• Sukcesy sportowe:

Opiekun Pani Katarzyna Marzec:
- I miejsce na Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Rozstawnych 4 x 100 m,
- I, II i III miejsce dla uczniów w Wojewódzkich Zawodach „LDK” na Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce kl. V-VI,
- II miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa w biegu na 600 m,
- I miejsce w skoku wzwyż i biegu na 300 m na Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce kl. IV i mł.,
- II miejsce w biegu na 60 m i skoku wzwyż na Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce kl. IV i mł.,
- II miejsce w rzucie piłeczką palantową na Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce kl. IV i mł..

Opiekun Pan Robert Marzec:
- I miejsca w XXIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Ekologicznego Związku Gmin Dorzecza Koprzywianki,
- III miejsca w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców,
- I miejsca na etapie eliminacyjnym oraz IV w finale wojewódzkim w Turnieju „Ręczna na orliku”,
- I, II i III miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce rocznik 2003-2005.


Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175