online website builder

VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Obrazów

Nasza szkoła po raz trzeci uczestniczyła w akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę, mieli okazję nadrobić te zaległości. Dorośli, którzy przystępowali do egzaminu, mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Już w poniedziałek 25.09.17 ruszyły przygotowania, podczas których uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw na lekcjach matematyki i nie tylko.

Piątek 29.09.17 był dniem pisemnych egzaminów. Uczniowie klas III, IV, V VI i VII, mogli sprawdzić „tabliczkową wiedzę” na lekcjach matematyki. Tym, którym nie powiodło się za pierwszym razem, mogli przystąpić do egzaminu po raz drugi, na przerwie. Za udzielenie wszystkich pozytywnych odpowiedzi otrzymywali tytuł i legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Swoja „tabliczkową umiejętność” mogli sprawdzić również rodzice, którzy przyprowadzali swoje pociechy do szkoły, a także nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszyscy odważni, którzy pomyślnie zdali egzamin otrzymywali również tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Egzaminatorami byli uczniowie klasy VII: Aleksandra Bidas, Martyna Sadowska, Julia Stępień i Piotr Stasiak.

Koordynatorem akcji była p. Marzanna Bączkowska.

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175