website maker
Warsztaty wielkanocne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie

Sześciolatki w Magicznych Ogrodach


30 maja 2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0 „6” wspólnie z wychowawczynią oraz rodzicami wybrały się na jednodniową wycieczkę szkolną do MAGICZNYCH OGRODÓW do gminy Janowiec, a miejscowości Trzcianki. Zaraz po przekroczeniu bram ogrodu, wszyscy przenieśliśmy się do prawdziwie bajkowego świata, pełnego magii i czarów.

Najpierw spotkaliśmy się z sympatyczną panią Wróżką-Smużką, animatorką, która przeprowadziła z dziećmi różne gry i zabawy ruchowe. Następnie spacerując malowniczymi alejkami docieraliśmy do kolejnych atrakcji – krain tematycznych. Zamieszkałych przez tajemniczych mieszkańców. 

Odwiedziliśmy Dom Czarodzieja, zobaczyliśmy gigantyczne marchewki, spotkaliśmy dziwaczne stwory jak np. psotliwe „Mordole”, Magiczne Ptaki, Smoki, prastare Drzewa. Poznaliśmy Smocze Gniazdo i Gród Krasnali. W każdej z krain czekały na dzieci zabawy i gry ruchowe, a znajdujące się tam urządzenia działały na wyobraźnię oraz pobudzały wszystkie zmysły dzieci.

Skorzystaliśmy również z miejsc do odpoczynku wśród zieleni, kwiatów, drzew, strumyków i wodospadów, obiadu w restauracji oraz sklepu z pamiątkami.

Najciekawszym dla dzieci okazał się Wodny Świat, gdzie liczne urządzenia pozwoliły na przeprowadzenie licznych eksperymentów z wodą. Słoneczna Plaża sprawiła, że wszyscy uczestnicy wycieczki stracili poczucie czasu. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Obrazowa.

Wychowawczyni bardzo dziękuje dzieciom za dyscyplinę, a jednocześnie świetne humory, rodzicom za opiekę nad dziećmi, a kierowcy p. Andrzejowi za cierpliwość i szczęśliwą podróż.

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175