Dzień otwarty oddziału przedszkolnego

Dzień otwarty oddziału przedszkolnego

Od wielu lat organizujemy Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 22 marca. Panie wraz z rodzicami grupy starszych przedszkolaków od rana szykowały baloniki, słodycze, sprzęt sportowy i materiały plastyczne.

Zabawki też się przygotowywały. Miś pilnował porządku. Lalki siedziały prosto, żeby lepiej widzieć, samochody ustawiały się odpowiednio, aby łatwiej trafić do dziecięcych rączek. A klocki? Z klockami był kłopot. Z podekscytowania co rusz któryś wyskakiwał z pojemnika.

responsive web templates
Wreszcie – tak, idą dzieci! Na początku wróżki witały przedszkolaków, wręczając każdemu dziecku książeczkę do kolorowania. Niektóre śmiało wchodziły do sal, inne do zabawy trzeba było trochę zachęcić. Były i takie, które wolały tylko obserwować – z mamą i tatą u boku.
Na początku wszystkich zebrany bardzo serdeczne powitali włodarze szkoły w Obrazowie i Głazowie, Pani dyrektor Dorota Kiliańska oraz Pan dyrektor Artur Brzozowski oraz nauczycielka Pani Alicja Wiśniowska.

Całą uroczystość rozpoczęła nauczycielka Pani Marzanna Świątańska, która w przebraniu królewny, poprowadziła ciekawe zabawy taneczne w języku angielskim.
Następnie wróżki poprowadziły grupy dzieci do tajemniczych sal, gdzie odbywały się zajęcia teatralne, plastyczne, integracji sensorycznej oraz z wykorzystaniem interaktywnego dywaniku.
Na koniec imprezy przedszkolaki mogły delektować się słodkim poczęstunkiem, sponsorowanym przez rodziców i dyrekcję szkół.
 Nad całością imprezy czuwały Panie Alicja Wiśnowska, Marta Socha, Marzanna Świątańska, Barbara Bańkowska, Marzanna Kolasińska, Edyta Wałaszczyk, Małgorzata Podlesińska, Ewa Marzec i Ewelina Grzesik.
Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.
Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas.

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175