how to make your own site

TEGOROCZNE WIELKIE GRANIE Z WOŚP 

TEGOROCZNE WIELKIE GRANIE Z WOŚP

14 stycznia 2018 roku nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane były środki „DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW”. 

Z wielką ochotą my również włączyliśmy się w akcję Jurka Owsiaka z udziałem wolontariuszy ze szkoły podstawowej - Aleksandry Stępień, Magdaleny Zdyb, Aleksandry Bidas, Patryka Lipińskiego, oraz gimnazjum - Kingi Nocuń, Katarzyny Śledź, Sary Spiegel, Dominiki Stąpór, Emilii Wilińskiej, Klaudii Polaczek, Katarzyny Trznadel. Nad całością prac związanych z organizacją i przygotowaniem kwesty czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Wolontariusze łącznie zebrali kwotę 3641,46 zł. Pieniądze z kwesty zostały zawiezione do sztabu mieszczącego się w Szkole Podstawowej w Kleczanowie.

Podczas pokazów artystycznych naszą szkołę reprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego 0 ”6” i uczniowie klasy I. Przedszkolaki zaprezentowały się w układzie tanecznym „Chiquitika” do muzyki zespołu ABBA, przygotowanym przez Barbarę Bańkowską. Uczniowie klasy I zaprezentowały się w „Tańcu hiszpańskim” przygotowanym przez Marzannę Kolasińską. Uczniowie z naszej szkoły wzięli również udział w pokazach KLUBU KARATE „Trójka Sandomierz”.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za ofiarność, wytrwałość i chęć bezinteresownej pomocy oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w tegoroczne granie WOŚP.

Adres

Obrazów 118 
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
woj. świętokrzyskie

Kontakt

Email: zsobrazow @ o2.pl 
Telefon: +48 15 83 65 175